Pokládání masivních dřevěných podlah Ústí nad Labem - pokládka podlah z dřevěného masivu

Podlaháři Ústí nad Labem nabízejí zákazníkům v Ústí nad Labem a v okolí Ústí nad Labem službu Pokládání dřevěných masivních podlah Ústí nad Labem. Její náplní jsou všechny práce, které vedou k realizaci dřevěné podlahy z masivu v domácnostech i v komerčních objektech.

Podlahářské služby - pokládání dřevěných masivních podlah Ústí nad Labem

Pokládání podlah z dřevěného masívu Ústí nad Labem - realizace podlah z opracovaných desek z masívního dřeva zahrnuje projektování, výrobu a pokládání dřevěných masívních podlah v Ústí nad Labem a okolí. Dřevěné masívní podlahy mají svoje nezastupitelné místo v historických budovách na celém území Ústí nad Labem, ale také na chalupách, ve stylových restauracích či penzionech v širokém okolí Ústí nad Labem. Nejen tradiční vzhled, zvuk a stylovost dřevěné podlahy z masívu, ale také možnost pozdější renovace dřevěných podlah činí dřevěné podlahy z masívního dřeva dobrou volbou mezi podlahovými materiály.

Chci nabídku na pokládku dřevěné masivní podlahy

 

 

 

Renovace dřevěných masivních podlah Ústí nad Labem

Služba renovace dřevěných masivních podlah Ústí nad Labem zahrnuje zbroušení horní vrstvy dřevěné masivní podlahy speciálním nízkoprašným brousicím strojem s odsáváním prachu a pilin, opravu hlubších rýh a děr, často také celkovou demontáž a opětovnou montáž dřevěné masivní podlahy, přičemž se vymění anebo opraví vadné desky. Nakonec provedeme jemné přebroušení spojů, nové zalištování rohů a přechodů a nalakování povrchu dřevěné masivní podlahy. V případě,kdy je Vaše masivní podlaha ještě v dobré celkové kondici, lze objednat jen broušení dřevěných desek bez demontáže celé podlahy, které vychází výrazně levněji než celková renovace dřevěné podlahy. Dodáme Vašemu domu v Ústí nad Labem anebo okolí Ústí nad Labem opět mladistvý vzhled bez zásahů do jeho tradičního vzhledu, který má často vyšší historickou hodnotu než nová moderní podlaha.

Chci nabídku na renovace dřevěných podlah

 

 

 

Které dřevěné podlahy nabízíme

Dřevěné podlahy Ústí nad Labem obsahují nabídku masivních dřevěných podlah prověřených světových i tuzemských výrobců. Podlaháři Ústí nad Labem doporučují zejména tyto osvědčené značky dřevěných masivních podlah :

  • Dřevěné podlahy Steirer Parkett - výrobce dřevěných podlah v provedení prken
  • Výroba dřevěných masivních podlah na míru našimi zkušenými stolaři a podlaháři

Chci nabídku na dřevěné podlahy

 

 

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.  Souhlasím  Zásady ochrany osobních údajů